Ciąża Ciąża - serwis informacyjny

Sennik - ciąża, sny o ciąży

Ciąża > Sennik - ciąża, sny o ciąży

Sny w ciąży o sny o ciąży. Znaczenie snów w ciąży ma charakter symboliczny i związany jest z etapami ciąży. Sny o byciu w ciąży czy obserwowaniu ciąży interpretować można przez senniki. Co o snach o ciąży mówi sennik? Ciąża w śnie jako szczęście i rozwój.

Sennik – być w ciąży

Sny o ciąży przydarzają się nie tylko kobietom będącym w ciąży ale również kobietom które ciąży nie mają w danym momencie w planach.

Psychologicznie, wyśniona ciąża rzadko ma znaczenie bezpośrednie i nie bywa przejawem pragnienia posiadania dziecka, choć zdarzają się i taki syytuacje. Jest raczej symbolem radzenia sobie z sytuacją trudną, konieczności podjęcia trudnej decyzji. Sen o ciąży może też oznaczać ukrywanie problemu i trudności, które w końcu będą musiały zostać załatwione. Psychologia snu najczęściej marzenia senne interpretuje jako wyraz niedokończonych spraw w codziennym życiu, niezałatwionych sytuacji. Na gruncie takiej analizy, sny o ciąży to właśnie forma w jakiej podświadomość mówi o tym, że czas uporać się z niezałatwionymi sprawami (czyli urodzić problem).

Śnienie o ciąży to temat na tyle popularny, że zajmują się nim również senniki. W ich interpretacji sen o ciąży może stanowić antycypację przyszłych wydarzeń. Innymi słowy, tematyka snu pokazuje nam przyszłe wydarzenia i jest forma jasnowidztwa.

Oto kilka interpretacji jakie podaje sennik online. Ciąża i bycie w ciąży okazują się mieć bowiem wiele znaczeń symbolicznych.

Ogólnie, sen o ciąży symbolizuje nowe plany i marzenia. Nowe drogi i możliwości. Powinien więc być interpretowany w kategoriach pozytywnych.

Ciąża
Sennik - ciąża, sny o ciąży - Polityka prywatności